Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Pénz lekötés,kamat

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bank
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
futokazan
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Január 11. Hétfő, 21:02    Hozzászólás témája: Pénz lekötés,kamat Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello.Ugygondolom ez megér egy fórumot.Aki keres,mert mondjuk dolgozik és van félrerakott pénze annak milyen lehetőségei vannak mondjuk lekötni stb.Én llyodsánál vagyok és érdekelne mit lehet csinálni.A honlapon láttam van ami csak a pennyket tesz egy külön számlára ahol az aprókat gyüjtheted.Van ahol havonta kell rátenni pénzt.Van valakinek tapasztalata az irja meg mert semmit sem tudok rólluk.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Rony84
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2010. Január 11. Hétfő, 23:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezek engem is nagyon érdekelnének! Valaki? Mosoly
Vissza az elejére
bertie
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Január 12. Kedd, 8:22    Hozzászólás témája: Re: Pénz lekötés,kamat Hozzászólás az előzmény idézésével

futokazan írta:
Hello.Ugygondolom ez megér egy fórumot.Aki keres,mert mondjuk dolgozik és van félrerakott pénze annak milyen lehetőségei vannak mondjuk lekötni stb.Én llyodsánál vagyok és érdekelne mit lehet csinálni.A honlapon láttam van ami csak a pennyket tesz egy külön számlára ahol az aprókat gyüjtheted.Van ahol havonta kell rátenni pénzt.Van valakinek tapasztalata az irja meg mert semmit sem tudok rólluk.

a legegyszerubb megkerdezni a bankodat, ok eppen milyen kondiciokkal adnak kamatot lekotott betetre. Altalaban elmondhato, a hosszabb lekotest kamatpremiummal jutalmazzak, de sokra ne szamits, amig a Bank of England alapkamata 0,5 szazalek. Olyan 3,5 - 4 % koruli lehet az eves brutto (!) kamat
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Január 12. Kedd, 9:07    Hozzászólás témája: Re: Pénz lekötés,kamat Hozzászólás az előzmény idézésével

bertie írta:
futokazan írta:

a legegyszerubb megkerdezni a bankodat, ok eppen milyen kondiciokkal adnak kamatot lekotott betetre. Altalaban elmondhato, a hosszabb lekotest kamatpremiummal jutalmazzak, de sokra ne szamits, amig a Bank of England alapkamata 0,5 szazalek. Olyan 3,5 - 4 % koruli lehet az eves brutto (!) kamat

Ne almodj. Annyit akkor adnak, ha legalabb ket evre lekotod es 25K+ osszeget. Lasd pl itt: http://www.natwest.com/personal/savings.ashx

Az ISA-kat is erdemes meg megnezni, azok ugyanis kamatmentesek (evente talan 3600 font betetig).
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
sanyabtd
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Január 12. Kedd, 10:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ISTENEM!
DE szeretném megélni,hoyg itthon is ilyen kamatok legyenek............... Síró vagy nagyon szomorú
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Január 12. Kedd, 11:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sanyabtd írta:
ISTENEM!
DE szeretném megélni,hoyg itthon is ilyen kamatok legyenek............... Síró vagy nagyon szomorú

Ket eve az ISA-kon meg napi 5% koruli kamat volt. Ehhez kepest a mostani elkeserito. El is koltottuk az osszes megtakaritasunkat, minek tartani, ha ugysem kamatozik semmit sem.
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bertie
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Január 13. Szerda, 8:18    Hozzászólás témája: Re: Pénz lekötés,kamat Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="seci"
Ne almodj. Annyit akkor adnak, ha legalabb ket evre lekotod es 25K+ osszeget. Lasd pl itt: http://www.natwest.com/personal/savings.ashx

Nem tudom, HSBC-t neztem, ott adnak 1 eves lekotesre brutto 2.75%ot, illetve ha minden honapban atutalsz max 250 fontot, es premium ugyfel vagy, evi brutto 8%-ot adnak.

http://www.hsbc.co.uk/1/2/interest-rates/savings-investments;jsessionid=0000W4IXdDLETlJAbIBRD4rhAoh:12ntf16af

Az ISA-kat is erdemes meg megnezni, azok ugyanis kamatmentesek (evente talan 3600 font betetig).
-seci[/quote]

Gondolom, adomentest akartal irni kamatmentes helyett...
Vissza az elejére
bertie
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Január 13. Szerda, 8:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

[quote="seci"
Ket eve az ISA-kon meg napi 5% koruli kamat volt. Ehhez kepest a mostani elkeserito. El is koltottuk az osszes megtakaritasunkat, minek tartani, ha ugysem kamatozik semmit sem.
-seci[/quote]

Biztos, hogy NAPI 5% volt a kamat???
Vissza az elejére
sanyabtd
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Január 13. Szerda, 10:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Persze!
Nem tudtad,hogy a bankok miatt tört ki a válság?! Sokkolt
Vissza az elejére
futokazan
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Február 23. Kedd, 14:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát isa melett döntök lehet,mert kamatmentes egy összegig.Ma voltam bankba cimet cserélni és mondták menjek a managerhez utánna.Mondta ,h ne hagyjam a pénzt rajta ha nem használom.kössem le.kaptam időpontot és átnézi mi a legjobb.Ha nem használom akkor érdemes befektetni.Otthon ezt nem tenném.még a magyar kártyát is megszüntettem.a semmire vonnak pénzt havonta.meg éves dijjat.Vicc otthon.Otthon te fizetsz h használják pénzedet.Itt nem kell fizetnem egy fillért sem.Pénzfelvételért sem.
Vissza az elejére
szandi1990
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. Február 24. Szerda, 12:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

futokazan írta:
Hát isa melett döntök lehet,mert kamatmentes egy összegig.Ma voltam bankba cimet cserélni és mondták menjek a managerhez utánna.Mondta ,h ne hagyjam a pénzt rajta ha nem használom.kössem le.kaptam időpontot és átnézi mi a legjobb.Ha nem használom akkor érdemes befektetni.Otthon ezt nem tenném.még a magyar kártyát is megszüntettem.a semmire vonnak pénzt havonta.meg éves dijjat.Vicc otthon.Otthon te fizetsz h használják pénzedet.Itt nem kell fizetnem egy fillért sem.Pénzfelvételért sem.

Hajrá Gergő! Mondd meg nekik! Gondolom úgy sem sokan vannak, akik mostanában pénzt akarnak lekötni! Nagyon boldog
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
futokazan
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Február 24. Szerda, 23:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Te mindenhol ott vagy? Nagyon boldog
Látom van sok időd fórumozni is szandi.
Igen lekötöttem,had dolgozzon a pénz.Nem sok a kamat ,de a kicsi is jó nekem.Tudod a sok kicsi sokra megy.A buszt meg mindig nem ismerem.1 hónapja nem költöttem buszra Nagyon boldog mert a 2 kerék elgurit bárhova.Eső,hideg nem probléma.levittem a szintemet tényleg 0 font /napra.minden álmom teljesül csak még egy nem.várok még rá.
Vissza az elejére
erus
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Február 25. Csütörtök, 11:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

futokazan írta:
levittem a szintemet tényleg 0 font /napra.

No, azt meg hogyan? Sokkolt Enned-innod azért csak kell neked is... nem?
Vissza az elejére
szandi1990
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2010. Február 25. Csütörtök, 18:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

erus írta:
futokazan írta:
levittem a szintemet tényleg 0 font /napra.

No, azt meg hogyan? Sokkolt Enned-innod azért csak kell neked is... nem?

Erus!

Te nem ismered még a Gergőt! Mindent ingyen csinál! Eszik, iszik, lakik, tanul, mindent.... szószerint, és melózik, és gyűlik a pénz a számláján! De nem mondja el a titkot senkinek! Szomorú
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
erus
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2010. Február 25. Csütörtök, 19:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szandi1990 írta:
Erus!

Te nem ismered még a Gergőt! Mindent ingyen csinál! Eszik, iszik, lakik, tanul, mindent.... szószerint, és melózik, és gyűlik a pénz a számláján! De nem mondja el a titkot senkinek! Szomorú

Ajha, micsoda kis David Copperfield a mi futokazanunk! Nagyon boldog
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bank Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban