Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Magyarok Guildfordban

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Barátokat keresek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Sisi5
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Február 3. Kedd, 12:55    Hozzászólás témája: Magyarok Guildfordban Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Baratokat keresek Guildfordban es kornyeken.

Irjatok!

Elore is koszi.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bea79
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2009. Máj 25. Hétfő, 13:21    Hozzászólás témája: -- Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Látom már kicsit régebbi ugyan a hirdetés,de én Guildford környékén lakom,ha valakinek van kedve talalkozni,ezt -azt csinálni megbeszélhetjük.
Bea
Vissza az elejére
Trivi
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Máj 31. Vasárnap, 14:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Én Dorkingban vagyok. Ha jól tudom akkor nem vagyunk messze egymástól. (Bár ez nem biztos, mert még nem régóta vagyok kinn és nem igazán ismerem még a környéket).Ha van kedvetek írjatok. Szép napot Nektek!
Vissza az elejére
Trivi
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Június 18. Csütörtök, 19:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Kitti! Nem tudom, hogy melyik hozzászólásomra írtál. Én írtam neked privát üzit, de nem tudom, hogy el tudtam e küldeni, mert mg nem tudom kezelni ezt a fórumos dolgot. Ha nem kaptad meg akkor üzenj itt. Szia.
Vissza az elejére
ElCapitan
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Július 30. Csütörtök, 21:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Augusztustól Wokingban leszek. Barátokat keresek, akikkel közös programokat is lehetne szervezni.
Vissza az elejére
rakoczigabi
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2009. Július 31. Péntek, 8:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia

Én Basingstoke-ban lakok, nincsen olyan messze tőlem. Legalább is mikor vonattal megyek fel Londonba, ott is megáll a vonat. Ha gondolod majd valamikor összefuthatunk.

Üdv Gabi
Vissza az elejére
viki87
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Január 10. Vasárnap, 11:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Látom, hogy már nem igazán aktív a fórum, de hátha valaki olvassa...

22 éves lány vagyok, január 18-tól leszek au-pair egy Frimley Green nevű faluban, elvileg nincs messze Guildfordtól.
Szívesen ismerkednék a környékről fiúkkal-lányokkal! Mosoly
Vissza az elejére
ElCapitan
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Január 17. Vasárnap, 19:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Viki!

Küldtem privát üzenetet. Nem tudom, hogy megkaptad-e.
Vissza az elejére
csoki26
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Január 28. Csütörtök, 19:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
21 éves lány vagyok,Guilfordtól nem messze lakom,szívesen megimserkednék környékbeliekkel! Mosoly
Vissza az elejére
aaaa30
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Február 1. Hétfő, 14:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Kedves Magyarok!

Szeretnék pár 'érdeklődő'/infógyűjtő levelet váltani Guildfordról,olyan honfitársakkal,akik Guildfordban élnek!
És keresek még ebben a városban illetve a környékén angol tanárt!
Kérlek Titeket,hogy aki esetleg tud valami infót,legyen szíves írjon nekem!

Köszönöm!
Vissza az elejére
aTomX
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Február 10. Szerda, 12:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Február 16-án megyek ki Guildforba, a rákövetkező héten pedig kezdek az új munkahelyemen, viszont egyelőre még nincs szállásom. Érdeklődnék hogy nincs -e valakinek Guildfordban kiadó szobája. Hosszabb távra tervezem a kint maradást, de nagy segítség lenne ha valakihez betársulhatnék addig, amíg nem találok magamnak egy albérletet.
Köszönöm a segítséget!
Tomi
Vissza az elejére
Angyika
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Február 14. Vasárnap, 3:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Én Ashteadben vagyok kb egy hónapja, egy családnál,mint au-pair,szívesen ismerkednék más magyarokkal is!
e-mail: angyika88@freemail.hu
Vissza az elejére
csatai
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2010. Máj 18. Kedd, 15:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!Mosoly

Én jövő hónapban megyek Guildfordba egész nyárra, szóval, ha ezt olvassa valaki, keressen majd meg!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Barátokat keresek Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban