Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Magyar állatorvos Angliában

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Véleményed
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Dincsi
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2008. Október 4. Szombat, 17:38    Hozzászólás témája: Magyar állatorvos Angliában Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!

Lehet elkerülte a figyelmemet,de magyar állatorvosról ,aki esetleg itt praktizál valahol Anglia területén,nem találtam semmilyen infót.Lehet mert nincs is ilyen!? Zavart
Ha esetleg tudtok valakit,jó lenne ide feldobni címet,nevet,telszámot,mert sztem lenne igény rá.
Köszike!
További szép napot mindenkinek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tothz
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2008. Október 5. Vasárnap, 0:01    Hozzászólás témája: Re: Magyar állatorvos Angliában Hozzászólás az előzmény idézésével

Dincsi írta:
Hello!

Lehet elkerülte a figyelmemet,de magyar állatorvosról ,aki esetleg itt praktizál valahol Anglia területén,nem találtam semmilyen infót.Lehet mert nincs is ilyen!? Zavart
Ha esetleg tudtok valakit,jó lenne ide feldobni címet,nevet,telszámot,mert sztem lenne igény rá.
Köszike!

Ezt a topicot nézd meg:
http://www.magyaroklondonban.com/ftopic-1539-days0-orderasc-15.html
Itt volt egy magyar állatorvos, aki ki akart jönni.
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2008. Október 5. Vasárnap, 6:56    Hozzászólás témája: Re: Magyar állatorvos Angliában Hozzászólás az előzmény idézésével

tothz írta:
Dincsi írta:
Hello!

Köszike!

Ezt a topicot nézd meg:
http://www.magyaroklondonban.com/ftopic-1539-days0-orderasc-15.html
Itt volt egy magyar állatorvos, aki ki akart jönni.

Ha rakeresel az iWiW-en megtalalod oket Mosoly
mesi10+lineart ki is jott, jol at!"£$tak a fejuket, de megoldottak a problemat.
A pech csak az, hogy jo lett volna egy magyar doki a kozelben (eredeti terv), de most mar olyan messze van, hogy nem erdemes odacipelni az allatkainkat Szomorú
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
zszabo0906
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Július 19. Vasárnap, 21:42    Hozzászólás témája: Magyar állatorvos Londonban Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudom, hogy aktuális-e még, de én jelenleg Londonban praktizálok.

Dr. Szabó Zoltán állatorvos
zszabo0906@gmail.com

C. J. Hall Veterinary Surgeons
15 Temple Sheen Road
East Sheen
London
SW14 7PY

Tel: 020 8876 9696
Fax: 020 8878 6359
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Dincsi
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2010. Január 10. Vasárnap, 19:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm szépen! Jelenleg York,Sheffield,Leeds,Doncaster környéke érdekel,de szerintem mindenképp hasznosak a telszámok!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Véleményed Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban