Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Havi minimum
Ugrás oldalra Előző  1, 2

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Adó ügyek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
tothsanka
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Szeptember 7. Hétfő, 23:33    Hozzászólás témája: Re: Köszönöm Hozzászólás az előzmény idézésével

seci írta:
tothsanka írta:
seci írta:
tothsanka írta:
WOW! Köszi a "megasok" info-t, nagyon sokat segített!

Az osszes feltett kerdesedre vagy valaszt kaptal, vagy ha mondjuk 2 orat szantal volna a forum olvasasara, akkor megtalaltad volna rajuk a valaszt.
-seci

Nagyon boldog Szántam én szántam...
Sokmindenre kerestem a választ, és nagyon sokmindent meg is találtam. A megamfajta frisshúsok még nem látják át a fórumok témáit (szerintem), ezért elég babrás több oldalt végigolasni úgy, hogy minden oldalon az jut eszedbe hú ténlyeg, dejó hogy ezt is leírták... hogy is van ez.

Szió!

Az hogy kaosz van tobbe-kevesbe annak is koszonheto, hogy hiaba csinalt Enci okoska topikokat - szet lettek baxva azok is.
Ir boldog boldogtalan oda es azt, amit jonak lat, aztan itt az eredmenye
-seci

Ez mondjuk igaz, de mit lehet tenni, én pl direkt nem akartam belerondítani egyikbe sem. Egész egyszerűen nem találtam ezt az info-t. Sorry...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
coffee
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2009. November 4. Szerda, 21:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!
Most akkor visszatérve a kajára !
akkor kb 50font a heti ugy hogy Tescoban vásárolok és ez elég szükösre van beosztva??!!
http://www.mysupermarket.co.uk/ oldalt nézegettem
ez a minimum vagy lehet még lejjebb tornázni??? Mosoly
Vissza az elejére
coffee
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2009. November 4. Szerda, 21:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hoppsz elszámoltam!!!!
veszek mondjuk 20font ot heti kajának..
az reális lehet???
tényleg a legalapvetöbb ételekre gondolok és nem hízlaldára!!! Mosoly
passz ..nemtudom..ezért írok ide, hátha segít valaki Mosoly
elöre is köszönöm!!!
Vissza az elejére
BabaBaba
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. November 4. Szerda, 21:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

coffee írta:
Hali!
Most akkor visszatérve a kajára !
akkor kb 50font a heti ugy hogy Tescoban vásárolok és ez elég szükösre van beosztva??!!
http://www.mysupermarket.co.uk/ oldalt nézegettem
ez a minimum vagy lehet még lejjebb tornázni??? Mosoly

persze hogy lehet....eljel kenyeren meg vizen...az tok olcso Nagyon boldog ...aztan meg majd ne csodalkozz ha nem birsz majd dolgozni.... Ördögi vagy nagyon őrült Ördögi vagy nagyon őrült DE a kajan sporoltal egy csomot....jupppijeeeeee Sokkolt Sokkolt
Vissza az elejére
coffee
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2009. November 4. Szerda, 22:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor mi a minimum, mert itt forumon belül is több féle számok vannak!!!?!!
jóó legyen HETI 30 font , az még mindig kevés???? 1 FÖre???
Nem tudom ezért kérek segítséget,..
most éppen kalkulálok, ezért fontosak a megközelítő adatok, hogy be tudjam osztani,....
köszönöm!!!
Vissza az elejére
alliL
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. November 4. Szerda, 23:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát vannak termékek amiket még be tudsz szerezni az '1 font'-os boltból vagy ami még nagyon olcsó az Iceland (olcsóbb mint Tesco, Sainsbury's stb.). Takarítószerek ilyesmik még nagyon olcsók a Wilkinson-ban (bár ezt nem tudom hogy mindenhol van-e). Lidl is nagyon olcsó. Én azt mondom hogy a kaja a legkevesebb. A fizetéshez képest itt olcsó. Persze van drága kaja is a Marks & Spencer Food-ban meg a Waitrose-ban de azok puccos boltok jobb minőségű kajákkal.
Ami sok itt az a rent meg a bérlet amit úgy hallottam hogy januártól emelni fognak sajnos (bocs ha már írtátok előrébb - csak az utolsó 2 hozzászólást néztem).
Vissza az elejére
bertie
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. November 5. Csütörtök, 8:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

2010. januar elsejetol a VAT (azaz ÁFA) visszamegy 15-ről 17,5%-ra, ez is 2,5%pont emelkedés mindenben
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. November 5. Csütörtök, 9:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

coffee írta:
most éppen kalkulálok, ezért fontosak a megközelítő adatok, hogy be tudjam osztani,....
köszönöm!!!

A fene se tudja, hogy te mit es mennyit eszel Mosoly
Csinal egy listat, hogy mit eszel meg altalaban egy het alatt.
Aztan menj ide: http://www.mysupermarket.com
valaszd ki a Tescot (ASDAt, tokmindegy, nagyjabol ugyanoda lyukadsz ki az arakkal) es keresd meg a dolgokat, amiket felirtal a listara.
Aztan add ossze.
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
BabaBaba
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. November 5. Csütörtök, 16:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

seci írta:
coffee írta:
köszönöm!!!

A fene se tudja, hogy te mit es mennyit eszel Mosoly
Csinal egy listat, hogy mit eszel meg altalaban egy het alatt.
Aztan menj ide: http://www.mysupermarket.com
valaszd ki a Tescot (ASDAt, tokmindegy, nagyjabol ugyanoda lyukadsz ki az arakkal) es keresd meg a dolgokat, amiket felirtal a listara.
Aztan add ossze.
-seci

Elvileg ezen mar tul van...meg o is beirta ezt a linket hogy itt nezelodott....ennel tobb mi kell ahhoz hogy kalkulalni tudjon???? Sokkolt
Helyette senki nem fogja megmondani hogy mennyit es mit fog enni... Kacsintó
A takaritoszerek meg nem feltetlenul sorolhatok a "kaja" cimszo ala...sztem... Vicces
A Lidl-nek is barati arai vannak, es mivel nemet ceg kozelebb allnak a termekek a "kaja"-hoz mint amint az angolok annak neveznek...ertem ez alatt, fuszeresebb, izletesebb....
Az egyfontosban nem kapsz alapveto elelmiszereket, max edesseget, energiaitalt, szensavas uditoket...chips-et, stb...stb...amiket ha jobban megnezed nem is olcsobb, mint barmelyik aruhazban...csak jol hangzik hogy `1 fontos`....reklamfogas Kacsintó
Vissza az elejére
coffee
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2009. November 5. Csütörtök, 19:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

okszi kösz!
kalkulálok,...meg minden.. Laza
Vissza az elejére
BabaBaba
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. November 5. Csütörtök, 19:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

coffee írta:
okszi kösz!
kalkulálok,...meg minden.. Laza

kiralysag! Laza Laza
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Adó ügyek Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2
2 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban