Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Café Miró Grande - Budapest legjobb étterme

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Ez egy tök jó hely
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Monica05
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Szeptember 17. Csütörtök, 13:39    Hozzászólás témája: Café Miró Grande - Budapest legjobb étterme Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Szerintem Budapesten ez a legjobb étterem, amelyre az igazi magyar konyha ízei jellemzőek!
Itt ettem az eddigi legfinomabb Friss házi lecsót és Húslevest! Mosoly
A tálalás gyönyörű, a látványkonyhán át pedig végignézhetem, ahogy a szakácsok elkészítik a kért ételt.
Vacsorakor a sommelier ajánlja a ház borait a nagyszerű fogásokhoz.
Az étterem belső elrendezése, meleg színei, igazán hangulatosak egy kellemes vacsora elfogyasztásához!

Képeket az étteremről, és további információt a http://www.cafemiro.hu/grande/ weboldalon találtok.
[url][/url]
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tothz
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. Szeptember 18. Péntek, 0:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hétfőre hazarepülök egy "B" menüre ("B" Gombaleves, "B" Tökfőzelék fasírttal, Cukrászsütemény) és csak 890 forint. Kacsintó
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
siorac
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. Szeptember 18. Péntek, 7:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tothz írta:
Hétfőre hazarepülök egy "B" menüre ("B" Gombaleves, "B" Tökfőzelék fasírttal, Cukrászsütemény) és csak 890 forint. Kacsintó

Mivel ez Budapest legjobb étterme, szerintem ne felejts el asztalt foglaltatni, különben állva kell enned Nevető Nevető Nevető
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Ez egy tök jó hely Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban