Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

euro/font

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bank
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
placebo106
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Június 22. Vasárnap, 21:25    Hozzászólás témája: euro/font Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
"Kis" problemamra keresem a megoldast. Amikor kijottunk tavaly oktoberben, akkor 370 Ft volt egy font, most 303ft.
Mivel nem tervezunk itt, csak max 3 evre, valahogy haza is szeretnenk vinni a penzunket. Viszont ha tovabbra is folytatodik ez a romlas, akkor lassan nem lesz mit.
Olyan otletem is volt, hogy euroszamlat nyitok, es szinte azonnal melyrepulesbe kezdett az euro is :angry: .
Ha valakinek lenne valami tippje, hogy mit csinaljunk,hogyan lehet hazavinni vesztesegek nelkul a fontot, azt szivesen vennem.
Koszonom
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
jancsi21
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Március 3. Kedd, 20:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Udv!

Ugy tudom marciusban es szeptember elejen van a csucson a font, de sohasem lesz mar a regi 2 eu:1 font arany, marad az 1:! valoszinuleg.
Vegyel itt aranyat azt vidd haza es add el szerintem de te tudod.
Az euro nyaron er sz..rt sem, a font foleg karacsonykor.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bertie
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. Március 4. Szerda, 8:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jancsi21 írta:
Udv!

Ugy tudom marciusban es szeptember elejen van a csucson a font, de sohasem lesz mar a regi 2 eu:1 font arany, marad az 1:! valoszinuleg.

Ha így előrelátod az árfolyamokat, miért nem tőzsdézel? Már réges-rég gazdag ember lennél... Mosoly
Ezek nem évszak, vagy hónapfüggők, szerintem jelenleg a kutya sem tudja, mi lesz a font/HUF vagy az EUR/HUF árfolyam mondjuk 3 hónap múlva, persze tippelni lehet, és tippelgetnek is rendesen, ezt hívják határidős deviza ügyletnek.
Egyébként lehet, hogy én emlékszem rosszul, de 2:1 es GBP/EUR árfolyamra én nem nagyon emlékszem, persze, utána lehet keresni...
Az arany megfontolandó...
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. Március 4. Szerda, 9:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jancsi21 írta:
Udv!

Hummm... 2:1 arfolyam? Mikor volt az? 1.6:1 volt, 1.4:1 is eleg sokaig, de 2:1? Persze lehet, hogy en vagyok a csecsemo... es nekem ugye minden vicc uj.
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. Március 4. Szerda, 9:05    Hozzászólás témája: Re: euro/font Hozzászólás az előzmény idézésével

placebo106 írta:
Ha valakinek lenne valami tippje, hogy mit csinaljunk,hogyan lehet hazavinni vesztesegek nelkul a fontot, azt szivesen vennem.
Koszonom

Aruban kell hazavinni. A font vasarloereje gyakorlatilag semmit nem valtozott az orszagon belul az elmult 8 evben (tapasztalat).
Persze tudom, hogy ez nem sokat segit ha mondjuk otthon ingatlant akarsz venni az itt megsporolt penzbol, de a berendezest en tutin itt megvennem es hazavinnem.
-seci
Vissza az elejére
bertie
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. Augusztus 3. Hétfő, 21:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pont ma egyeves csucson jart a font (a dollarhoz kepest), mivel viszont a forint is erosodott, ez tovabbra is 320 HUF alatti fontarfolyamot jelent.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bank Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban