Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

E-mail cím

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Fórum használat
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
tothz
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. Július 9. Csütörtök, 13:49    Hozzászólás témája: E-mail cím Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudom hogyan, de valahogy kiszivárgott az e-mail címem. Sokkolt Már két levelet is kaptam érdeklődőktől. Ezúton üzenem, hogy ezekre a levelekre nem válaszolok és nem is fogok válaszolni, hanem olvasatlanul ki fogom törölni azokat. Ördögi vagy nagyon őrült
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Lizy
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Július 9. Csütörtök, 21:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tothz!
Magad írtad le az email címed.Én is olvastam egyik forumban ,valakinek megadtad,hogy nyugodtan kérjen segítséget!Tessék az ilyet nem elfelejteni!!! Mosoly
Vissza az elejére
tothz
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. Július 10. Péntek, 16:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lizy írta:
Tothz!
Magad írtad le az email címed.Én is olvastam egyik forumban ,valakinek megadtad,hogy nyugodtan kérjen segítséget!Tessék az ilyet nem elfelejteni!!! Mosoly

Igazad van. Megtaláltam és gyorsan ki is töröltem. Az ugyanis egészséggel kapcsolatos segítségkérés volt, nem számítottam rá, hogy más ügyben is nyaggatni fognak. Na meg az már több mint egy éve volt és akkor még fiatal és meggondolatlan voltam.
Vissza az elejére
Lizy
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Július 10. Péntek, 19:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mért most olyan öregnek érzed magad??Nem ugy látom! Kacsintó
Vissza az elejére
tothz
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2009. Július 12. Vasárnap, 11:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lizy írta:
Mért most olyan öregnek érzed magad??Nem ugy látom! Kacsintó

Ez a kép csalóka. Nem mutatja a ráncaimat és az ősz, vagy hiányzó hajszálaimat. Kacsintó
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Fórum használat Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban