Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

*** P45 nem kaptam!!!!!!!! Segítség!!!! ***

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Adó ügyek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Csaba20
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Június 14. Vasárnap, 18:12    Hozzászólás témája: *** P45 nem kaptam!!!!!!!! Segítség!!!! *** Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello
Tavaly nyáron dolgoztam londonban 3honapot majd hazajöttem és egy ügynökségen kerszetul szerettem volna adóvisszaigénylést kapni. A cég neve Taxback de nem is velük van a probléma hanem a nyáron 2 ügynökségnél dolgoztam. Az egyik HRS London Brewer street 59 a Picadelly circusnal. Körülbelül 3napot dolgoztam náluk.

Az adóvisszaigénylést intéző cég kérte tőlem az ettol az ügynökségtol kapott P45-t vagy P60-t de a HRS ugynokség 2 honapnyi telefonalgatas és 20 elküldött email utan sem küldte el nekem a papirt. Egyfolytaba elküldtek telefonban hogymost nem ér rá, nincs bennt a fönök, stb.. Az emailreimre az elsőn kívül nem válaszoltak!

A probléma hogy addig nemkapom meg az adóvisszaigénylésemet ami 400font körül van amég nem küldöm az adóügynökségnek a papirokat (P45 vagy P60 vagy statements of earnings pl:payslip) de én semmi ilyen papirt nem kaptam a HRS-tol. Probléma azis hogy most magyarországon vagyok.

Mi a teendő ilyen helyzetben? Hogy tudnam behajtani a papirokat? Jelentsem ezt az Inland revenuenak? Vagy mitévő legyek hogy megkapjam az adóra befizetett pénzem! Kérlek segítsetek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Adó ügyek Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban