Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Firefox vs Explorer

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Fórum használat
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
revoltoid
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. Április 22. Kedd, 22:09    Hozzászólás témája: Firefox vs Explorer Hozzászólás az előzmény idézésével

halihó,
aprótska észrevétellel bátorkodom előhozakodni, melyből egyúttal azonmód rögvest és sebtiben kérdést is faragnék, miszerint,
ha firefox-szal nézem a fórumot nem tudok bejelentkezni, mert egy üres fehér lap töltődik be a bejelentkezés gomb megnyomása után. expoler esetén minden működik,
van-e valakinek tippje, hogyan kellene a firefox-ot helyes útra téríteni, mert én amúgy sohasenem használom az explorer-t,
köszöntem,
istván
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
hapiszti
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2008. Április 22. Kedd, 23:32    Hozzászólás témája: szia Hozzászólás az előzmény idézésével

talán ha a forefox legujabb verzioját hasznáűlnád akkkor bejönne...legalábbis nekem tökéletesen müködik igy....Mosoly
de ha nem akkor valami kis progi hiányzik a gépedröl....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
revoltoid
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. Április 22. Kedd, 23:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hello,
a verzió 2.0.0.14
azt hiszem mostanában esett át a szokásos kényszeres önfrissítés rohamain. régebben működött firefox-szal is, gondoltam az oldal kódolásában változott valami, bár nem tudom van-e olyan hogy egy oldal kódolása Mosoly csak tippelgetek. az otthoni gépemről sem megy a rókás böngészővel.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Enci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2008. Április 23. Szerda, 6:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Semmi nem változott.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
revoltoid
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. Április 24. Csütörtök, 21:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

akkor passz Mosoly
lényeg hogy explorer-el meg bírom nézni az oldalt.
azért ha valakinek a tudománya erre is kiterjedne szóljon.
Vissza az elejére
peetee
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. Április 25. Péntek, 11:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

revoltoid írta:
akkor passz Mosoly
lényeg hogy explorer-el meg bírom nézni az oldalt.
azért ha valakinek a tudománya erre is kiterjedne szóljon.

Igazabol latnom kellene a gepet, de elkepzelheto egy flash switcher problema. A kovetkezo link a mozilla firefox egy flash switcher extension-jat installalja. Probald meg:

Kód:
http://www.sephiroth.it/examples/firefox/extensions/flash_switcher.xpi

-peetee-
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
revoltoid
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. Április 26. Szombat, 14:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hello peetee,
köszi a tippet,
a helyzet az hogy amikor installálni akartam a kis kiegészítőt közölte hogy nem fog menni mert firefox 3 vagy annál magasabb verziószám kell neki. namost a legújabb verzió a 2.0.0.14, szóval nem értem pontosan mit akar Nagyon boldog
utánanézek majd hogy milyen flash switcher van még, ha úgy gondolod hogy ez segíthet, bár énnekem fogalmam sints mi az Nagyon boldog
köszi mégegyszer,
istván
Vissza az elejére
revoltoid
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. Április 26. Szombat, 14:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

és mivel láttam hogy jogsi témában is otthon vagy hozzászólhatnál ehhez is:
http://www.magyaroklondonban.com/ftopict-502.html
de ha már láttad a topikot előzőleg akkor elnézést a traktálásért,
istván
Vissza az elejére
revoltoid
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. Április 14. Kedd, 16:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem akarok akadékoskodni, de teljesen új géppel próbáltam, teljesen új windows-al, frissen telepített opera-val, és úgy sem tudtam belépni. nem tudom ti hogyan csináljátok Mosoly, de nem olyan kardinális kérdés, tudom használni az explorert továbbra is.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Fórum használat Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban