Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Nanny álást keresek arrafelé Magyarországról

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Friss állásajánlatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
csingiling
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2009. Április 3. Péntek, 17:50    Hozzászólás témája: Nanny álást keresek arrafelé Magyarországról Hozzászólás az előzmény idézésével

Nanny házvezetőnő állást keresek kint élő magyar családnál.
Kor 31.
Bentlakással.csak kedves megbízható jó természetű csendes szelíd családot kisgyerekekkel.4- 12 éves.
Jogsi nincs,angol gyenge ezért főleg a nyelv motivál.A tapasztalat szerzés ,és némit keresek is.6hó-3év időtartamra.
Saját szoba,lakatér utazási költség,kiút ,ügyintézés,napi vagy heti pénz,nyelvtanulás fedezése érdekel.Némi kirándulás társalgás velük.
Amit ajánlok :
Többéves háztartás vezetési,gyermekek tanítása,programok,kreatív foglalkozások,nevelési tapasztalat van,jól és sok ízvilággal gazdagon főzök,értek a kerthez lakás dekoráció,lakberendezés,belsőépítészet látványterv.Szeretem a zenét,irodalmat,vallások,filozófia,irodalom,biológia, ezoteria.Utazás és kultúra,festészet és építészet iremekeket.Szeretem a virágokat,kert ,kertes házat a természet és az állatokat a friss levegőt a hegyek és a finom ízeket.Így ha ebben mozognak az még jobb.
Csendes visszafogott ember vagyok igy ilyen családot keresek akik életének nem része a konfliktus az idejükkel jól gazdálkodnak és kitöltik,feltalálják magukat.kaszárnyatisztet parancsnokot nem kérek.Szóval kedves,közvetlen értelme és kommunikálni tudó családot keresek.
Az se baj ha egyedülálló szülőről van szó.Gyorsan tanulok és megjegyzek amit kell,jó az emlékezetem ,memóriám ,talpraesett és fogékony ,motiválható vagyok.Alkalmazkodni képes és türelmes,toleráns és empatikus.Inkább komoly és nyugodt,csöndes.Aki ismer ilyet írjon .Thanks
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
alliL
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2009. Április 5. Vasárnap, 21:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Drága Csingiling!

Szerintem inkább tanulj meg szöveget értelmezni előbb - onnan Magyarországról! KÖSZÖNJÜK!

"Friss állásajánlatok -
Ide csak munka ajánlatot küldjetek légyszi."

állás AJÁNLAT - nézd meg szótárban!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Friss állásajánlatok Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban