Olcsó pénzátutalás Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

VÍZ-GÁZ FŰTÉSSZERELŐT KERESEK

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Építőipari szakember
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
harmony
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Szeptember 26. Péntek, 13:30    Hozzászólás témája: VÍZ-GÁZ FŰTÉSSZERELŐT KERESEK Hozzászólás az előzmény idézésével

Tisztelt Jelentkezők!

Alkalmi, és állandó munkára keresek az építőipari vállalkozásomba szakembereket, jelenleg víz-gáz fűtésszerelőre lenne szükségem.
Brightonban, és környékén dolgozunk.
A cég honlapja: harmony1995.co.uk
07970563898
Harmath Attila
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kopter01
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. December 26. Péntek, 15:48    Hozzászólás témája: munka Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Attila!
Viz gaz es futes szerelo vagyok 6 eve othon nagyon kemenyen uztem a szakmamat.Angliaba elek mar 7 honapja,szeretnem tovabb uzni a szakmamat itt is Angliaban.De meg nem volt ra alkalmam meg nem is halottam ilyen cegekrol iit kint.Engem nagyon erdekelne a melo lehetoseg.
Koszonettel:Szanto laszlo.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Építőipari szakember Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban