Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Nyelviskola vs colleges

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Továbbtanulás
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kledor
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. November 10. Hétfő, 11:37    Hozzászólás témája: Nyelviskola vs colleges Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok

Nem találtam ilyen témakört, ezért indítottam ezt. Nos, én tapasztalatokat várok elsősorban. Nem tudom eldönteni, hogy nyelviskolába menjek-e (14hetesre, itt akkor diákot is kapnék) viszont az angol barátnőm szerint ezek a sulik iszonyat drágák( 1300-2000 GBP a 3,5 hónapos heti 15órás képzés) és ő college-t ajánlott, de ezek csak szeptemberben illetve januárban kezdődnek. Az egyik sulinál írtam egy tesztet: grammatikai, íráskészség-felmérő valamint mikrofon segítségével kellett válaszolni a feltett kérdésekre, az eredmény az lett, hogy a tudásom upper-intermediate.
Egyetemi közgazdász diplomával rendelkezek, és a célom, hogy megszerezzem azt a tudást, amivel a szakmámon belül (Marketing, menedzsment, HR, pénzügy vagy könyvelés) munkát tudok vállalni. Szóval ezek alapján Ti mit ajánlatok nekem? Mosoly
Előre is köszönöm Mosoly
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Továbbtanulás Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban