Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Luton,Heathrow,Getwick-ből Malmesburybe??????

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bérletek, jegyárak
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
missalexandra
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Október 19. Vasárnap, 13:25    Hozzászólás témája: Luton,Heathrow,Getwick-ből Malmesburybe?????? Hozzászólás az előzmény idézésével

Segítsetek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
erus
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2008. Október 19. Vasárnap, 22:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pontosan miben is?
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2008. Október 20. Hétfő, 5:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

erus írta:
Pontosan miben is?

Valoszinu abban, hogy hogyan lehet eljutni valamelyik repterrol Malmesbury-be.
En elmennek vonattal Swindon-ig, az eleg nagy "falu", aztan ott beulnek egy taxiba.
http://maps.google.co.uk/maps?f=d&saddr=swindon&daddr=malmesbury&hl=en&geocode=&mra=ls&sll=51.491645,-1.535339&sspn=0.769549,1.733093&ie=UTF8&ll=51.564266,-1.958313&spn=0.19208,0.433273&z=11
Vonatot pl itt kereshetsz: http://www.firstgreatwestern.co.uk/ vagy http://www.southwesttrains.co.uk
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
missalexandra
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Október 20. Hétfő, 10:11    Hozzászólás témája: . Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi seci!Sokkal nem lettem okosabb,de legalább tudom kb merre kell indulnom!Azt írja h pl Lutonból 2szer át kell szállni,legalábbis ha jól értelmeztem:)Heathrowból v Lutonból nem tudod nem megy közvetlen busz járat?
Néztem már pár buszos oldalt,de megmondom öszintén nem perfect az angol tudásom....Mosoly

Köszi a segítséget...!
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2008. Október 20. Hétfő, 10:29    Hozzászólás témája: Re: . Hozzászólás az előzmény idézésével

missalexandra írta:
Köszi seci!Sokkal nem lettem okosabb,de legalább tudom kb merre kell indulnom!Azt írja h pl Lutonból 2szer át kell szállni,legalábbis ha jól értelmeztem:)Heathrowból v Lutonból nem tudod nem megy közvetlen busz járat?
Néztem már pár buszos oldalt,de megmondom öszintén nem perfect az angol tudásom....Mosoly
Köszi a segítséget...!

Busz? Hat lehet azzal is menni... de arrol meg kevesebbet tudok, mint a vonatrol.
Videki ember itt autoval jar.
-seci
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
missalexandra
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Október 20. Hétfő, 10:44    Hozzászólás témája: . Hozzászólás az előzmény idézésével

Értem...!Swindontól kb mennyi az út malmesburybe taxival?
Vissza az elejére
seci
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2008. Október 20. Hétfő, 11:25    Hozzászólás témája: Re: . Hozzászólás az előzmény idézésével

missalexandra írta:
Értem...!Swindontól kb mennyi az út malmesburybe taxival?

Lasd meg http://maps.google.co.uk 16 merfold, es ahogy nezem ez a Malmesbury nem fout mellett van.

De nyisd meg ezt es latod. Mondjuk ott megy a vonatsin, ugyhogy lehet, hogy van kozelebbi megallo is, mint Swindon, mint Hullavington (hulla jo neve van!)

http://maps.google.co.uk/maps?f=d&saddr=swindon&daddr=malmesbury&hl=en&geocode=&mra=ls&sll=53.800651,-4.064941&sspn=19.406082,29.179688&ie=UTF8&z=11

-seci
Vissza az elejére
missalexandra
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Október 20. Hétfő, 12:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát ahogy nézem nem áll meg hullavingtonban...!Ugyhogy megint ugyanott tartok...! Zavart
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Bérletek, jegyárak Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban