Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

bolti elado

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Szakmunka
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
avnire
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. Október 3. Kedd, 19:39    Hozzászólás témája: bolti elado Hozzászólás az előzmény idézésével

Most haladtam el egy Marks and Spenser mellett es mar most keresnek eladokat a karacsonyi szezonra. Az oraber: 6.24 font. Nezzetek meg a weblapjukat!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
avnire
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. Október 14. Szombat, 11:41    Hozzászólás témája: Re: bolti elado Hozzászólás az előzmény idézésével

Ismet jartomban-keltemben lattam meg egy hirdetest.

Mornington Cresent tube megallonal, a KOKO mellett levo elektronikai boltban keresnek embereket. Vigyetek be a "recent" CV-teket!
Vissza az elejére
Artin
V.I.P.
V.I.P.

HozzászólásElküldve: 2006. Október 14. Szombat, 21:17    Hozzászólás témája: Re: bolti elado Hozzászólás az előzmény idézésével

avnire írta:
Ismet jartomban-keltemben lattam meg egy hirdetest.

Mornington Cresent tube megallonal, a KOKO mellett levo elektronikai boltban keresnek embereket. Vigyetek be a "recent" CV-teket!

Az elobb meg a Finsbury Parknal voltal, most meg mar Camden Town kozeleben boklaszol? Nagyon boldog Nagyon boldog Nevető Laza
Vissza az elejére
hadnagy
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. Október 14. Szombat, 22:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igazi glob-trotter. Mosoly

Bár egyébként én is sokfelé szoktam járni, csak a hirdetéseket felejtem el álltalában feljegyezni. Zavart
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
avnire
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. Október 15. Vasárnap, 9:07    Hozzászólás témája: Re: bolti elado Hozzászólás az előzmény idézésével

Artin írta:

Az elobb meg a Finsbury Parknal voltal, most meg mar Camden Town kozeleben boklaszol? Nagyon boldog Nagyon boldog Nevető Laza

Ne is mondd, ott dolgozom - itt lakom, meg szerencse, hogy okt. vegetol elkezdek egy masik munkat Hampsteadben, mar elegem van ezekbol a dodgy kornyekekbol Mosoly
Vissza az elejére
Artin
V.I.P.
V.I.P.

HozzászólásElküldve: 2006. Október 15. Vasárnap, 18:55    Hozzászólás témája: Re: bolti elado Hozzászólás az előzmény idézésével

avnire írta:
Artin írta:

Ne is mondd, ott dolgozom - itt lakom, meg szerencse, hogy okt. vegetol elkezdek egy masik munkat Hampsteadben, mar elegem van ezekbol a dodgy kornyekekbol Mosoly

Azert mert Camden Townban kokot meg marihuanat arulnak az utcan, attol meg nem dodgy kornyek. Nevető Laza 2 eve olvastam a londoni kerultek kozbiztonsagarol, illetve mas szempontok alapjan melyek a legjobb keruletek. 5 szint volt a legjobbtol a legrosszabbig. Camden Town a legjobba kapott besorolast. Amugy meg odajartam suliba is. Nekem tetszik az a kornyek. A Finsbury park tenyleg az egyik legrosszabb, ha nem a legrosszabb.
Vissza az elejére
avnire
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. Október 16. Hétfő, 9:07    Hozzászólás témája: Re: bolti elado Hozzászólás az előzmény idézésével

Artin írta:

Azert mert Camden Townban kokot meg marihuanat arulnak az utcan, attol meg nem dodgy kornyek. Nevető Laza 2 eve olvastam a londoni kerultek kozbiztonsagarol, illetve mas szempontok alapjan melyek a legjobb keruletek. 5 szint volt a legjobbtol a legrosszabbig. Camden Town a legjobba kapott besorolast. Amugy meg odajartam suliba is. Nekem tetszik az a kornyek. A Finsbury park tenyleg az egyik legrosszabb, ha nem a legrosszabb.

Akkor maradjunk annyiban, hogy szelsosegesen diverz Camden. Meg trendi.. pont emiatt az egeket verik a lakasarak..nem is tudom, hogy szeretem-e, talan mar megszoktam, meg a mai napig felsetalok a marketre, a legjobb dolog az, hogy este mar 1 fontert aruljak a kinai kajat a nenik, ha nincs kajam, csak felsetalok egy kinaiert..

Egyebkent nem a borough-rol volt abban a cikkben szo? Vagy magarol Camden Town-rol? Camden, mint borough valoban nem rossz, ide tartozik Hampstead, Swiss Cottage, meg Highgate is, amik elegge puccos helyek..
Vissza az elejére
avnire
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. Október 29. Vasárnap, 12:12    Hozzászólás témája: Re: bolti elado Hozzászólás az előzmény idézésével

A Brent Cross-nal levo oriasi Toys'R'Us-ba embereket keresnek! Menjetek es erdeklodjetek!
Vissza az elejére
hadnagy
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2006. November 3. Péntek, 22:35    Hozzászólás témája: .. Hozzászólás az előzmény idézésével

GYAKORLOTT virágkötőt keresnek AZONNALI kezdéssel, helyettesítő-kisegítő pozícióba egy Londonii üzletbe. Társalgási szintű angol erősen ajánlott.
Küldj CV-t a rme.dinnage@btopenworld.com címre.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
csocsi
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Máj 31. Szombat, 11:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Szeretnék megkérni valakit arra hogy tud-e nekem és a feleségemnek munkát ajálani külföldön. leginnkább kereskedelem érdekelne mind kettőnket. angolul sajnos nemtudunk. amire irhatok. nyito07@freemail.hu
erre várom az állás ajánlatot. üdv. norbi.
Vissza az elejére
erus
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2008. Máj 31. Szombat, 12:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tanuljatok meg angolul, aztán gyertek ki. A ti érdeketekben...
Vissza az elejére
kemy11
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Október 18. Szombat, 20:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

erus írta:
Tanuljatok meg angolul, aztán gyertek ki. A ti érdeketekben...

Ehhez csak annyit hogy sok olyan ember melózik Londonba aki a Hello és a Thank you-n kívül semmit se tudott még is jó munkája van és megtanult angolul. Állítólag jobb ha kint tanulod mert itthon az irodalmi angolt tanítják nem azt ami neked "kellene" kint !! Egy barátom keserű tapasztala ez aki mindíg ötös volt angolból, mikor kikerült szinte nem értett semmmit?? Forgó szemek na akkor most mi van??
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
kornelnat
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Október 19. Vasárnap, 8:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Yes és Thank You-val szerintem nem a legegyszerűbb munkát találni, ha itohn beszélsz kb középfokon akokr lealább el tudsz mondain alap dolgokat, és meg is értesz.
Vissza az elejére
erus
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2008. Október 19. Vasárnap, 21:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem hatalmas csodára van szükséged ahhoz, hogy manapság Londonban, de akárhol Angliában munkát találj úgy, hogy nem tudsz angolul. Legfeljebb úgy, ha egy magyarnál keresel melót először, de ilyen esetekről én jót még nem hallottam...

A másik dolog: olyan mindegy, hányasod volt angolból... garantált, hogy az első pár hónapban semmit sem fogsz érteni. És mégiscsak jobb, ha rendelkezel egy jó angol alappal, sokkal gyorsabban tudsz nyelvileg fejlődni, mintha nyikkanni sem tudnál. Én egy év alatt úgy elsajátítottam a nyelvet, hogy az angolok töbsége csak ámul, mikor kibököm, hogy még csak 1 éve vagyok itt. Előtte ugyanis évekig intenzíven tanultam azt, és sokat segített.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Szakmunka Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban