Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

kave kostolo haz londonban (magyarok a kiszolgalok)

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Ez egy tök jó hely
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
budapest123
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2006. December 6. Szerda, 22:59    Hozzászólás témája: kave kostolo haz londonban (magyarok a kiszolgalok) Hozzászólás az előzmény idézésével

a nyaron londonban voltam ..
parizsban lakom most es hiper jo a kozlekedes parizs -london eurostarral 2'30 ..
londonban egy kis hotel szerusegben aludtam -studio92 a neve
2het alatt ki csavarogtam eleg jol magam es readasul bicajjal (amit parizsbol vittem magammal)
tok jol vasarolgattam a world sport aruhazban hiper olcson ruha vasar volt ! 80%aremgedmeny wow!!!aztan a mozi 3£ a prince ?
es egy napon egesz veletlem felfedeztem egy kave kostolo hazat a soho negyedben nem messze a chinatown
mar messzirol az utcan feltunt egy regi epitesu haz amire az volt irva
ALGERIA caffe house .. es az illat hu nagyon jo volt (en egyebbken nem kavezom csak ritkan!!)
nos a kirakat is tok jo nezzet ki es bementem ..
az uzletben ott helyben porkoltek a nyers kavet !
es olyan kedvesen ajaltak a kavet amiest belepunk .
en keveset tudok angolt .. kerdik jonnan vagyok -magyarbol
erre az egesz bolt meg szolalt magyarul ..
igen es ingyen meghivtak egy kavera is .valami 100kave -tea kulombseg.
tok humorosan mondtak -itt nem csak kavet adunk hanem magyarul is beszelunk es ezt a szolgaltatast csak nalunk lehet el erni egesz londonban.
ugyhogy ajanlom mindenkinek latogassanak oda !

http://fr.pg.photos.yahoo.com/ph/finombarack/album?.dir=/d3b4re2&.src=ph&.tok=phTyweFBN9_tE7C_
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
bemondo
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Március 18. Kedd, 1:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sZEVASZTOK.!
Látom itt azért magyarul megy a diskurzus...)))
Én pedig azt javaslom nektek, hogy aki szeretne magyar szót hallani, magyarul beszélő internetes rádiót, az hallgassa FEHÉR HOLLO-T..
http://www.calypsoradio.net/news.php ezen a honlapon már hallod is.
Igaz, csak kedden és pénteken van adásban, de a rádió24 órás és vn másik bemondó is.
A messengercímem, ahol lehet tőlem zenét kérni és üzeneteket küldeni a világ minden tájáról, a világ minden tájára, a következő.
redi9@freemail.hu
ez egész adás alatt nyitva van.
Aki úgy gondolja hallgassa a calypso rádiót. Internetes rádió.
Szevasztok.))))
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Ez egy tök jó hely Időzóna: (GMT +1 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban