Olcsó Pénzküldés Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

CSCS kartya
Ugrás oldalra 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Vállalkozás és építőipari kérdések
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
xerox
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2007. December 6. Csütörtök, 23:50    Hozzászólás témája: CSCS kartya Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

Azert nyitottam ez a oldalt mert a CSCS kartyarol nincs fent minden info es sajna olyan velemeny sincs aki ezt letette volna, hogy az milyen is volt.

Nekem is le kell tennem a vizsgat-sajnos. Es olyan info kellene ha tudtok segiteni, hogy konyvet hol lehet szerezni, lehetoleg hasznaltan, ha valakinek van mar felesleges de meg "nem lejart" konyve akkor az eladna e.

Olvastam a home lapjukon, hogy tesztkonyv elerheto, amiben minden kerdes es valasz benne van, csak a kerdes hogy mekkora az a konyv:)

Aki tud infoval segiteni v. elado konyve az legyszi jelezze.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Christine
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. December 7. Péntek, 8:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A ferjem is kolcson konyvbol tette le. Nagyon boldog Haromszaz kerdes volt a konyvben ebbol a vizsgan 40-et tettek fel belole es ha 4-et elrontasz akkor megbuktal. Ket eve husz font volt a konyv kulonben. Manapsag nem tudom mennyi lehet.
A vizsga az huszonot font mostansag es bankartyaval kell fiztni. Nem konnyu, mert sok kerdesnel mas a jo valasz mint ami logikus lenne.
xerox
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2007. December 7. Péntek, 12:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Koszi a valaszt.

Csak meg egy kerdes,
Nem tudod veletlenul milyen konyvesboltban vagy boltokban lehet ehhez hozzajutni, mert csak internetes konyvesboltokban lattam, nem tudom mi miatt de konyvet valahogy nem szeretek interneten keresztul venni.
Felhivtam a CSCS kozpontot, ott mondtak egy konyvesboltot hol lehet megvenni de az nem letezik, vagy felreertettem wx Smith

Valaszod elore koszi
Vissza az elejére
Christine
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. December 7. Péntek, 15:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudok boltot. Ket eve meg azon a telefonszamon lehetett megrendelni amin az idopontot is kered. De ha a neten megtalaltad akkor nyugodtan megrendelheted szerintem. Amit itt rendeltem az nekem meg minden megerkezett, pedig kajan kivul szinte mindent a naten rendelunk mert itt semmi sincs.
tothz
Guru
Guru

HozzászólásElküldve: 2007. December 7. Péntek, 18:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

xerox írta:
Koszi a valaszt.

Csak meg egy kerdes,
Nem tudod veletlenul milyen konyvesboltban vagy boltokban lehet ehhez hozzajutni, mert csak internetes konyvesboltokban lattam, nem tudom mi miatt de konyvet valahogy nem szeretek interneten keresztul venni.
Felhivtam a CSCS kozpontot, ott mondtak egy konyvesboltot hol lehet megvenni de az nem letezik, vagy felreertettem wx Smith

Valaszod elore koszi

A könyvesbolt a WH Smith, ami egy lánc sok-sok bolttal, amik nem csak könyvesboltok, hanem sok minden mást is árulnak. Többek között a reptereken is megtalálhatóak.
Vissza az elejére
HoldbeliCsonakos
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. December 8. Szombat, 19:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is éppen a tesztre készülök.
Első lépésként megkerestem a neten, mi is az a CSCS card tképpen. A google-ba beírva a http/www.cscs.uk.com tűnt a legjobbnak, ezen az oldalon minden infó megtalálható a dologról (vizsgadíj, feltételek, stb.). (tel: 0870 850 5262)
Többek között az is, hogy a kártya igényléséhez először le kell tenni a Health and Safety vizsgát. Ehhez van az a bizonyos tesztkönyv (Health and Safety Test, sárga borító, két védősisakos manussal a címlapon), amelyben három fő fejezetre való kérdés/válasz található. Az elsőben találhatók az általános dolgok, ez elég, ha sima CSCS card-ot igényelsz majd, ha viszont supervisor/manager, plumbing/gas stb. vagy pipefitting területen, munkakörben akarsz munkát, illetve ennek megfelelő kártyát, akkor a könyv további részeit is tanulmányoznod kell.
Ha úgy érzed, felkészültél, akkor a 0870 6004020-at kell hívni, ahol sok-sok kérdés (név, lakcím, milyen kártyát akarsz majd, bankártyaszám a vizsgadíj miatt, stb.) után megadják a legközelebbi időpontot és helyet, amikor elmehetsz vizsgázni. Kapsz majd egy book number-t és egy registration code-ot is, ezeket a vizsgán kérni fogják, illetve vinned kell útlevelet, vagy valamilyen személyazonosságot igazoló iratot (fényképeset!!!!). Ennyit tudok eddig, csütörtökön megyek, utána beszámolok a tapasztalataimról.
Sok sikert mindenkinek!
Ja, a könyvről: én is néztem a WH Smith-ben, de elfogyott, így a helyi Waterstone-ban vettem meg, 8,49 fontért.
Vissza az elejére
xerox
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2007. December 8. Szombat, 22:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagy kalappal a vizsgahoz!!!!!

egyebkent te milyen vizsgat teszel-milyen kartyara?

Udv
Vissza az elejére
Terminator
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2007. December 9. Vasárnap, 9:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

CSCS - Construction Skills Certification Scheme

Egészségvédelmi és balesetmegelőzési vizsga bizonyítvány. Minden építőipari munkásnak le kell tenni ezt a vizsgát ahhoz, hogy legálissan építkezésen dolgozhasson.
Christine
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. December 9. Vasárnap, 11:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Terminator írta:
CSCS - Construction Skills Certification Scheme

Egészségvédelmi és balesetmegelőzési vizsga bizonyítvány. Minden építőipari munkásnak le kell tenni ezt a vizsgát ahhoz, hogy legálissan építkezésen dolgozhasson.

Szerintem ezt mar mindenki tudja akit erint. Nagyon boldog Kacsintó
HoldbeliCsonakos
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. December 9. Vasárnap, 20:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ühüm. igen, ahogy írtam is: a Health and Safety vizsgát kell letennem, és én egy sima CSCS card-ot fogok igényelni, mint képesítés nélküli (unskilled) labourer...
Vissza az elejére
xerox
Haladó
Haladó

HozzászólásElküldve: 2007. December 13. Csütörtök, 22:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hi
Egy kerdes:
Mi van akkor ha meg nincs NI szamom, a jelentkezesi lapon a mindenkeppen kitoltendok kozott van....van valakinek errol infoja?

Valaszokat koszi....
Vissza az elejére
agent
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Február 5. Kedd, 15:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Aki már itthon meg szeretné szerezni ezt a CSCS kártyát hová menjen? Azaz van rá itthon lehetőség vagy csak Angliában?
Vissza az elejére
Terminator
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2008. Február 6. Szerda, 7:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

agent írta:
Sziasztok!
Aki már itthon meg szeretné szerezni ezt a CSCS kártyát hová menjen? Azaz van rá itthon lehetőség vagy csak Angliában?

Nincs, csak Angliában.
Vilmos02
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2008. Március 21. Péntek, 4:02    Hozzászólás témája: vilmos Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,
segítségeteket kérném, azok akik nem beszélnek angolul, pl építőipari munkások stb. hogyan tudják letenni a H&S vizsgát ?
ha valaki tud segíteni előre is kösz..
Vissza az elejére
Christine
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2008. Március 21. Péntek, 6:30    Hozzászólás témája: Re: vilmos Hozzászólás az előzmény idézésével

Vilmos02 írta:
Sziasztok,
segítségeteket kérném, azok akik nem beszélnek angolul, pl építőipari munkások stb. hogyan tudják letenni a H&S vizsgát ?
ha valaki tud segíteni előre is kösz..

Sehogy.
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Vállalkozás és építőipari kérdések Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
1 / 7 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban