Olcsó, biztonságos és gyors pénzküldés Angliából Magyarországra
 Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   CsoportokCsoportok   ProfilProfil   Üzeneteid olvasásához jelentkezz beÜzeneteid olvasásához jelentkezz be   BelépésBelépés 

Aupairt keres
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Au-pair, Nanny
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
preczi
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Április 7. Szombat, 19:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az email címem: preczi@vipmail.hu
Előre is köszi a segítséget!Mosoly
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
preczi
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Április 7. Szombat, 19:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én 21éves lány vagyok és nyárra szeretnék munkát Londonban aupairként. HA tudnátok segíteni azt nagyon megköszönném, az email címem: preczi@vipmail.hu
Elöre is köszi a segítséget:-)
Vissza az elejére
avnire
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. Április 22. Vasárnap, 11:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nezzetek, ez tok jol hangzik:

http://www.gumtree.com/london/93/9352293.html
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
HSzilvia
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Máj 31. Csütörtök, 18:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Egy kis segítséget kérnék,szeretnék aupairként dolgozni Angliában de még nem találtam magamnk megfelelő családot, sok tapasztalatom van a gyerekekkel csak az angolom nem túl fényes. Ha valaki tudna segíteni azt nagyon megköszönném.
Email: szilvia830725@freemail.hu
Vissza az elejére
Enci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2007. Június 14. Csütörtök, 7:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ne engem hívj, hanem a megadott telefonszámot!

au-pair

Sziasztok!Lany au pairt keresek helyemre London kozpontjatol 30 percre levo csendes varosba Esherbe.fizu 80/het,sajat szoba+f.szoba.Jogsi Fontos!SZabad 7vegek,konnyu munka.Extra munkavallalas lehetoseg.Egy 10 eves kislany es egy fogorvos anyuka van.Julius vege aug.eleje kezdessel.Reszletekert hivj legyszi a 07842160468 szamon.Angela
Vissza az elejére
Enci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2007. Június 14. Csütörtök, 7:28    Hozzászólás témája: Ne engem hívj, hanem a megadott telefonszámot: Hozzászólás az előzmény idézésével

Au-pair munka Tonbridge kozeleben

Augusztus vegetol a helyemre egy megbizhato, angolul valamilyen szinten beszelo ember (fiu vagy lany mindegy) kell hosszutavra.
Egyedulallo anyuka ket gyerekkel (12&15 evesek) Tonbridge kozeleben.Jogositvany ALAPVETO.
Feladatok:gyerekek iskolaba vitele, takaritas, fozes, heti egyszer bevasarlas.
Juttatasok:fizestes heti 100 font, autohasznalat munkidon kivul, hetvegek szabadok, extra munkat lehet vallalni.
Amennyiben erdekel irj uzenet az iwiw-en vagy hivj a 07875 949793 szamon.
Vissza az elejére
Enci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2007. Június 14. Csütörtök, 7:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ne engem hívj, hanem a megadott telefonszámot:

Au Pair munka Guildfordban!

Ket gyermekem melle, Hanna 7 eves es Beno 4 eves, keresnek egy nagyon gyerek szereto, tapasztalattal rendelkezo es megbizhato magyar Au pairt. Jogositvany szukseges, es egy kicsi auto is all a rendelkezesre. Heti £80, iskolaba joves-menes, illetve a nyari szunetben full-time gyerekvigyazas a feladat. Bovebben termeszetesen irok az erdeklodoknek. Vasarnap - Junius 17-en szeretnenk interjuolni a hazunkban, Guildfordban. Hivj a 07752384823 szamon, vagy e-mail: doratrokanpaul@btopenworld.com, vagy itt!
Vissza az elejére
Enci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2007. Június 14. Csütörtök, 7:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ne engem hívj, hanem a megadott telefonszámot:

Live in nanny

Egy Maidenheadben (30 perc nyugatra Londontol) elo csaladhoz keresek azonnali kezdessel valakit. Ket gyerek 4,10 evesek, gyerekek iskolaban, pentek es hetvege szabad.
60-70 hetente, sajat szoba/furdo.
Tfszam: 07962458358
Vissza az elejére
szilvi-fanni
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Június 29. Péntek, 21:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

24 éves lány vagyok, és szívesen vigyáznék Londonban élő magyarok gyerekeire. Van egy kislányom, ő 6 hónapos, és így elég nehéz családot találni. Ráadásul a férjem is Londonban van, így csak napközban érek rá.
Tudom, hogy nagyon rosszul hangzik így, de ha valaki tud segíteni, akkor kérlek írjon.

szilvi-fanni@freemail.hu
Vissza az elejére
kata67
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Július 23. Hétfő, 9:04    Hozzászólás témája: nanny munkat keresek Londonban Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

Új vagyok itt.

Ha valoaki tud egy kedves családod, kérem informáljon.
Még itthon.

Ksözönöm

Kata
Vissza az elejére
maygar
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Július 24. Kedd, 16:37    Hozzászólás témája: Au-pairt keresek London, SW Hozzászólás az előzmény idézésével

Azonnali kezdessel keresek au-pairt London, delnyugati reszebe.
7,5 eves a lanyom.
Klasszikus au-pair feladatok es juttatasok. Heti 5 nap, zsebpenz.
Az augusztus nehezebb, hiszen nincs suli, szeptembertol tobb szabadido.
Vissza az elejére
Sly30
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Július 24. Kedd, 19:13    Hozzászólás témája: Au pair Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Szilvinek hívnak és 31 éves vagyok.

Szívesen vállalnék au pair munkát Londonban (bármelyik környék érdekel).

Ha valaki tud esetleg egy családot, akiknek szükségük van au pair-re, kérem jelezze.

Emil: szi76@chello.hu

Köszi előre is! Ciao

PS: Ja, még itthon vagyok, és úgy szeptember elejére gondoltam indulásnak.
Vissza az elejére
vimo29
Újonc
Újonc

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 3. Péntek, 14:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!Okt közepén megyek ki párom után 2gyerekkel.Vállalnék gyfelügyeletet magyar családnál-oviban doliztam.Jó lenne ha vihetném magammal 1éves lánykámat is.Ha tudtok vmit szóljatok légyszives!Köszike
cytina
Mester
Mester

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 6. Hétfő, 10:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kiegeszito munka au-paireknek, nannyiknek!
Beckenhamben(SE)lakom, au-pairkedem egy 3 gyerekes csaladnal. 5 eves kislany es 9 eves iker kisfiu es kislany, a szulok orvosok. Magam helyett keresnek kedd es szerda delutanonkent kb 4.30tol olyan megbizhato szemelyt, aki felugyelne a gyerekeket estig, mert en nem tudok itt lenni ezekben az idopontokban.
Ha erdekel, irj itt nekem vagy hivj a 07895634935 szamon es adok meg telszamot.
Viszonylag surgos, csutortokon elutazunk!!!! Kezdes oktoberben.
Vissza az elejére
Enci
Adminisztrátor
Adminisztrátor

HozzászólásElküldve: 2007. Augusztus 9. Csütörtök, 8:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most találtam, ne engem keress, hanem a megadott telefonszámot.

Au Pair akarsz lenni Londonban?

Csaladot akarsz valtoztatni tobb penzert, jobb korulmenyekert? Ha mar Angliaban laksz (vagy ki tudsz utazni) es meg tudsz szolalni angolul szivesen kikozvetitelek megbizhato, jol fizeto BENTLAKASOS csaladokhoz . A szolgaltatas INGYENES. Csak lanyok jelentkezeset varom. Hivd Liviat a 020 7435 0200-es vagy 07979 756 433as szamokon. Vagy regisztrald magad itt http://www.hampsteadaupairs.com
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése elölről:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> Au-pair, Nanny Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás oldalra Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Következő
5 / 10 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban
Nem módosíthatod a hozzászólásidat a fórumban
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban
Nem szavazhatsz ebben fórumban